Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Obráběč kovů (operátor obráběcích strojů), Jablonec nad Nisou

Pozice:
Obráběč kovů (operátor obráběcích strojů)
Zaměstnavatel:
OXXO PIPE s.r.o.
IČO:
27368793
Oblast (okres, kraj):
Jablonec nad Nisou
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
27000
Popis práce:

Náplň práce:
- obrábění kovů a plastů (nejpoužívanější stroje: soustruh, bruska na kulato, vrtačka, frézka)
- plnění směnového plánu výroby
- údržba strojů

Požadujeme:
- manuální zručnost
- aktivní, precizní a trpělivý přístup k práci samozřejmostí
- schopnost dodržovat přesné výrobní standardy

Výhodou:
- ukončené učňovské, nebo středoškolské vzdělání
- zkušenost práce v třísměnném provozu

Nabízíme:
- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- motivující ohodnocení (výkonnostní bonusy)
- zaměstnanecké benefity (13. plat, proplacené přesčasy, obědy zdarma)
- po zapracování a osvědčení: smlouvu na dobu neurčitou
- získání vazačských a jeřábnických zkoušek a možnost získání řidičského průkazu na VZV

Životopisy, prosím, zasílat na email: personalni@oxxo.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ondřej Dědič
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
39×